Hakkımızda

Malatya’da ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir kurum olduğunu biliyor muydunuz? Biz sadece bir dil kursu değil, aynı zamanda bir dil okulu, bir dil kampı olarak sizlerin yanındayız.

Malatya Dil Kursu, Malatya’da özellikle İngilizce ve Almanca dillerinde kaliteli eğitimin anahtarıdır.

Eğitimlerimiz hem İngilizcede hem de Almancada okuma, dinleme, konuşma ve yazma becerilerinin merkezde olduğu ve dil bilgisinin de görmezden gelinmediği bir sistem sunmaktadır. Dil, kulak ve taklit yolu ile öğrenilir sloganından hareketle eğitimlerimizi planlamaktayız.

Yabancı dil öğretmenlerimiz alanında uzman, yıllardır özel okullarda çalışan ve özel dersler veren Malatya’da tanınmış öğretmenlerdir.

Biz neden farklıyız?

Bizi diğer kurslardan ayıran en önemli özelliklerden birisi de öğretmenlerimizin kendi kurslarını kendilerinin planlamasıdır. Ders saatlerine, kurs planlarına v.s. gibi özelliklere öğretmenlerimiz kendileri karar verirler. Eğitim Kadromuz sayfasından öğretmenlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kurslarımızdaki kursiyerlerimiz, hangi öğretmenin kursuna katılacaklarını önceden bilirler ve öğretmeni kurs sayfasından tanıyabilirler. Kursun ne zaman biteceği, ne kadar süreceği, bu zamanda ne öğrenileceği belirli bir plan ve program çerçevesinde yürütülmektedir. Bütün bu planlar web sayfamızda da yer almaktadır.

Birçok bilgiye sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İsterseniz telefonla, isterseniz e-mail yolu ile isterseniz sayfamızdaki formu doldurarak bizimle anında iletişime geçebilirsiniz ve anında geri bildirim alırsınız.

İletişim sayfamızdan istediğiniz iletişim yolunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurslarımızı Sentez Akademi Kişisel Gelişim Kursu’nda veriyoruz.