Bu bizim hikayemiz!

Malatya'nın tartışmasız en iyi dil kursu...

285
AKTİF ÖĞRENCİ
2
YABANCI DİL
12
AKTİF KURS
160
TAMAMLANMIŞ KURS

“Evren çiçek olsa arı ben olsam dost dilinden tatlı bal bulamam.”


Biz Kimiz?

Malatya’da ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir kurum olduğunu biliyor muydunuz? Biz sadece bir dil kursu değil, aynı zamanda bir dil okulu, bir dil kampı olarak sizlerin yanındayız.

Malatya Dil Kursu, Malatya’da özellikle İngilizce ve Almanca dillerinde kaliteli eğitimin anahtarıdır.

Eğitimlerimiz hem İngilizcede hem de Almancada okuma, dinleme, konuşma ve yazma becerilerinin merkezde olduğu ve dil bilgisinin de görmezden gelinmediği bir sistem sunmaktadır. Dil, kulak ve taklit yolu ile öğrenilir sloganından hareketle eğitimlerimizi planlamaktayız.

Yabancı dil öğretmenlerimiz alanında uzman, yıllardır özel okullarda çalışan ve özel dersler veren Malatya’da tanınmış öğretmenlerdir.

Farkımız…

Bizi diğer kurslardan ayıran en önemli özelliklerden birisi de öğretmenlerimizin kendi kurslarını kendilerinin planlamasıdır. Ders saatlerine, kurs planlarına v.s. gibi özelliklere öğretmenlerimiz kendileri karar verirler.

Kurslarımızdaki kursiyerlerimiz, hangi öğretmenin kursuna katılacaklarını önceden bilirler ve öğretmeni kurs sayfasından tanıyabilirler. Kursun ne zaman biteceği, ne kadar süreceği, bu zamanda ne öğrenileceği belirli bir plan ve program çerçevesinde yürütülmektedir. Bütün bu planlar web sayfamızda da yer almaktadır.

Birçok bilgiye sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İsterseniz telefonla, isterseniz e-mail yolu ile isterseniz sayfamızdaki formu doldurarak bizimle anında iletişime geçebilirsiniz ve anında geri bildirim alırsınız.

İletişim sayfamızdan istediğiniz iletişim yolunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekibimizi Tanıyın!

Biz güçlü bir ekibiz...

Bize Katılın
YASSER BAKDOUSKI

Yaser BAKDOUSKI

İNGİLİZCE - SPEAKING
Ali Çakır

Ali ÇAKIR

Almanca Öğretmeni