Malatya’da A1, A2, B1 ve B2 seviyelerinde Almanca öğrenebilirsiniz. Kurslarımızın tamamı gramerin yanı sıra okuma, dinleme, yazma ve konuşma becerilerini geliştirmeye yöneliktir. Yine Almanca kurslarımızın tamamında esasen Almancayı tam anlamıyla öğrenmenin yanı sıra Goethe, Telc ve ÖSD sınavlarına da hazırlanmış olursunuz.

Almanca kurslarımız

Hangi kursların açılacağı ile ilgili güncel bilgileri, kursun başlama ve bitiş tarihlerini, kursun haftalık ders saatlerini, kursun toplam süresini ve kontenjanını aşağıdaki tablodan görebilirsiniz. Bu tablo yeni kurslar açıldıkça güncellenmektedir. Her bir kurs için daha detaylı bilgiyi o kursun üzerine tıklayarak açılacak olan kurs sayfasından edinebilirsiniz.

Kursun Adı ve SeviyesiBaşlama TarihiBitiş TarihiDers Saati (Haftalık)SüreKontenjan
Almanca A1 Kursu
(Hafta İçi)
10 Ağustos 2020 Pazartesi08 Ekim 2020 Perşembe6 saat9 Hafta8
Almanca A1 Kursu
(Hafta Sonu)
22 Ağustos 2020 Cumartesi18 Ekim 2020
Pazar
6 saat9 Hafta8
Almanca A2 Kursu19 Ekim 2020 Pazartesi10 Aralık 2020 Perşembe6 saat9 Hafta8
Almanca B1 Kursu14 Aralık 2020 Pazartesi11 Şubat 2021 Perşembe8 saat10 Hafta8
Almanca B2 Kursu15 Şubat 2021 Pazartesi22 Nisan 2021 Perşembe8 saat10 Hafta8

Online Kursumuz

Kursa gitmek istemiyorsanız online kursumuzdan yararlanabilirsiniz. Online kursumuzun normal kurslardan hiçbir farkı yoktur. Canlı dersler ile dilbilgisi konularını işlersiniz, öğretmene sorularınız varsa sorabilirsiniz. Canlı derslerden sonra sistem tarafından yoğun bir okuma, dinleme ve yazma etkinliği yaparsınız. Ara sıra canlı dersler aracılığıyla konuşma etkinlikleri de yapılır. Böylece Almancaya daha çok maruz kalmış olursunuz.

Eğer kurs ortamına gitmek istemiyorsanız, kendi evinizin rahatlığında kaliteli bir Almanca eğitimi almak istiyorsanız bu seçenek tam size göre. Üstelik normal kurstan daha uygun bir fiyata.

Online kursumuzu bu linkten ziyaret ederek detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Yada kurs tarihleri ve kurs hakkında detaylı ve güncel bilgileri almak için bu linki ziyaret edebilirsiniz.

Eğitim Etkinliklerimiz

Öğrenci ne kadar yabancı dile maruz kalırsa o kadar etkili dil öğrenir mantığıyla hareket ederek öğrencilerimizi yabancı dile maruz bırakıyoruz. Almanca derslerimiz gramerin yanı sıra okuma, dinleme, konuşma ve yazma etkinliklerinin birlikte olduğu bir plan içerisinde yürütülmektedir. Bunlar dışında her bir kursumuzla ilgili yaptığımız etkinlikler şöyledir;

  • Kelime öğrenimi için kelime listeleri
  • Yoğun alıştırmalar
  • Çeviri çalışmaları
  • Whatsapp grupları aracılığıyla dinleme çalışmaları ve etkinlikler
  • Kurs dışında da öğretmene ulaşabilme imkanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here