Malatya Almanca Özel Ders – Malatya Almanca Kursu

1 Haziran 2020 tarihi itibariyle tekrar Almanca özel derslerimize başlıyoruz. Ayrıca online ders sistemimizle de yarı fiyatına online özel ders alabilir ya da açılacak olan online kursların tarihlerini takip ederek online kurslarımıza da katılabilirsiniz.

Almanca Öğrenin

Profesyonel bir Almanca öğrenimini garanti ediyorum. Bir kurstan alacağınızın kat be kat fazlasını alırsınız. A1, A2, B1 ve B2 düzeylerinde dersler verilmektedir. Çok kısa sürede bile kendinizde ki dil gelişimini hissedeceksiniz. Her bir kur 32 saatten oluşmaktadır.

Avantajları

  • Özel ders,
  • Kursiyerle birebir ilgilenme,
  • Kursiyerin whatsapp’tan takıldığı yerleri sorabilmesi,
  • Kursiyerin gelişiminin takip edilmesi,
  • Etkili öğrenme teknikleri,
  • Okuma, konuşma, yazma ve dinleme becerilerini geliştirmeye yönelik etkinlikler,
  • Öğrenilen konularla ilgili yeteri kadar alıştırma, okuma ve dinleme parçaları verilir.

Hakkımda

2007 yılında Almanca Öğretmenliğinden mezun oldum. Mezun olduktan sonra vakit kaybetmeden askerliğimi tamamladım ve 2009 yılında Malatya’da özel bir kolejde çalışmaya başladım. O zamanda beri aralıksız olarak özel okulda çalışıyorum. 2011 yılında 6 ay Almanya’nın Stuttgart şehrinde kaldım ve Almanca öğretiminde teknikler konulu bir kursa katıldım. 2015 yılında ise dil gelişimi ve öğretimi amacıyla Berlin’de bulundum. Halen özel bir okulda Almanca öğretmeni olarak çalışmaktayım. Evliyim ve bir kızım var.

İletişim Bilgilerim

Ad SoyadAli ÇAKIR
BranşAlmanca Öğretmeni
ŞehirMalatya
Telefon0 544 918 85 59
Deneyim10 Yıl

Ders Ortamı

Almanca dersleri öğrencinin evinde ya da kendi evimde verilmektedir. Kendi evimde ders ortamım mevcuttur ve aile ortamıdır.

Almanca Ders Ücreti

Ders ücreti 80 TL’dir. Her bir kur 32 saatten oluşmaktadır. A1, A2, B1 ve B2 kurlarımız mevcuttur.

Kurs sonunda yaklaşık iki saat süren bir sınav yapılmaktadır. Sadece kurs sonunda yapılan bu sınav ücretsizdir. Derslerde verilen kaynaklar, ödevlendirmeler ve ek materyaller ücretsizdir. Bu materyaller benim tarafımdan sağlanmaktadır.

Haftada 4 saat ders alan bir öğrenci için her bir kur yaklaşık iki ay sürmektedir. Burada yazılan ücretler tek bir kur için istenen yani iki aylık ücretlerdir. Kısa zamanda kendinizde gördüğünüz Almanca bilgisine kendiniz bile şaşıracaksınız.

Verilen Almanca Dersler

Aile Birleşimi Dersi – Aile Birleşimi Kursu

Almanca aile birleşimine yönelik dersler genellikle A1 ve A2 düzeyinde yapılmaktadır. İstenildiği takdirde daha üst düzey dersler de yapılabilir. Aile birleşimi dersleri dilbilgisi, okuma, dinleme, yazma ve konuşma becerilerini geliştirmeye yönelik planlanmaktadır.

Buna ek olarak kursiyerin kelime hazinesi de geliştirilmeye çalışılır. Her dersin sonunda kursiyere bir sonraki derse ezberleyeceği kelimeler verilir. Aynı zamanda her dersin sonunda işlenen konularla ilgili öğrencinin evde yapabileceği ve o konularda uzmanlaşmasını sağlayacak ödev ve alıştırmalar verilir. Öğrencinin kelimeleri ezberlemesi ve ödevleri düzenli bir şekilde cümleleri anlayarak yapması beklenir.

Verilen ödevler bir sonraki dersin başında kontrol edilir, hatalar söylenir ve gerekli görülen açıklamalar yapılır. Kursun sonlarına doğru öğrenciye aile birleşimine yönelik örnek bir sınav yapılır.

Aile birleşimi kursu toplamda kaç saattir ve ne kadar sürer?

Aile birleşimi kursu toplamda 30 saattir. Bu kursu ne kadar sürede tamamlayacağınız ise tamamen size bağlıdır. Ancak benim kendi önerim her gün bir ders yerine aralıklı almaktır. İki ya da üç günde bir ders almaktır. Arada kalan zamanda ise verilen ödevleri yapmak, kelimeleri ezberlemek için zaman kalmış olur.

Örnek Almanca kurs tablosu

Diyelim ki öğrenci 1 Nisan tarihi itibariyle derslere başlamış olsun. Ders tablosu aşağıdaki gibi olur (önerilen).

1 Nisan4 Nisan8 Nisan11 Nisan15 Nisan
2 Saat2 Saat2 Saat2 Saat2 Saat
18 Nisan12 Nisan25 Nisan29 Nisan2 Mayıs
2 Saat2 Saat2 Saat2 Saat2 Saat
6 Mayıs9 Mayıs13 Mayıs16 Mayıs20 Mayıs23 Mayıs
2 Saat2 Saat2 Saat2 Saat2 Saat2 Saat

Yani önerilen bu kurs tablosuyla bir kursiyer toplam yaklaşık iki ayda A1 kursunu oldukça etkili ve pekiştirerek almaktadır. Pek önermesem de istenildiği takdirde hızlandırılmış kurs alarak bu süreyi düşürme imkanı da var.

Uyguladığım ders işleme teknikleri ile sadece Almanca A1 sertifikası değil, aynı zamanda Almanca’yı A1 seviyesinde öğrenmiş ve pekiştirmiş olacaksınız. Ancak verdiğim ödevleri ve görevleri zamanında, eksiksiz yapmanız şartıyla.

Okula yardımcı Almanca

Ders öğrenci ile birlikte planlanır. Dersler okul başarısını ve yazılı notlarını arttırmaya yönelik olarak planlanır. Bu derslerde dinleme, konuşma gibi becerilere yönelik çalışma yapılmaz. Sadece yazılıya ve okul başarısına odaklanılır. Bu derslerin ders saat ücreti 60 TL’dir ve bu dersler öğrencinin evinde verilir.

Almanca YDS Dersleri

Bu derslerde ağırlıklı olarak kelime, dilbilgisi ve okuma çalışmalarının yanı sıra soru çözümleri, YDS taktikleri ele alınır. Belli aralıklarla Almanca YDS deneme sınavı yapılır. Almanca YDS derslerinin ders saati ücreti 100 TL’dir

Almanca öğrenmek isteyenler için Almanca kursu

Bu dersler Almancayı öğrenmek ve günlük hayatta kullanmak isteyenlere yöneliktir. Öğrenci eğer sıfırdan almak isterse sıfırdan alınarak oldukça ileri seviyelere kadar getirilir. Eğer öğrencinin belli bir temeli varsa öğrenciye seviye tespit sınavı uygulanır ve bu sınavın sonucuna göre uygun kurdan başlatılır. Dersler dilbilgisi çalışmaları, dinleme, okuma, yazma ve konuşma becerilerini geliştirmeye yönelik uygulanır. Belli aralıklarla öğrenciye sınav uygulanır ve eksik kaldığı noktalar tespit edilerek bu eksikler giderilmeye çalışılır. Bu derslerde A1, A2, B1 ve B2 düzeylerinde Almanca ders verilmektedir. Bu dersler için ders programı ve ders saat ücreti v.b konular Aile Birleşimi Kurslarında olduğu gibidir.

Fotoğraf Galerisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here