Giriş

Farklı İngilizce Kurs seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz. İngilizce kursumuzu isterseniz kurs ortamında yüz yüze, isterseniz online kurs şeklinde, isterseniz de özel ders olarak alabilirsiniz.

İngilizce kursumuzda A1, A2, B1 ve B2 düzeylerinde kurs alabilirsiniz. İsterseniz kendinize uygun bir kurdan başlayabilir isterseniz de sıfırdan başlayarak ileri seviyelere kadar İngilizce öğrenebilirsiniz.

İngilizce kurslarımız yetişkinlerde gramer öğretiminin yanı sıra okuma, dinleme, konuşma ve yazma becerilerini geliştirmeye yöneliktir. Gramer öğretimi minimum seviyededir.

Özellikle somut işlemler döneminde olan çocuklar için iletişimsel yaklaşım kullanılmaktadır. Bu yaklaşımda gramer öğretimi yapılmaktadır. Şarkılarla, oyunlarla, diyalogla, dinleme ve izleme ile İngilizce öğretilmektedir.

Kurs Seviyelerimiz

İngilizce kurslarımızı aşağıdaki seviyelerde alabilirsiniz, aynı zamanda belirtilen kur sayfalarından ilgili kur ile daha fazla bilgi alabilirsiniz. Bu sayfalarda kursların başlama ve bitiş tarihleri, kursun ne kadar sürdüğü gibi bilgileri edinebilirsiniz.

İngilizce Kurları

Kurs Özellikleri

  • Kurslarımız kur seviyelerine göre ayrılmış ve İngilizceyi öğrenip günlük hayatta konuşabileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir.
  • Tüm kurs materyalleri bizim tarafımızdan sağlanmaktadır.
  • Dersler okuma, dinleme, konuşma ve yazma becerilerini geliştirmeye yönelik planlanmıştır.
  • Kelime öğrenimi büyük önem taşıdığından haftalık kelime öğrenme listeleri verilmektedir. Bu kelime öğrenme listeleri aynı zamanda alıştırmalarda, dinlemelerde ve derste çok sık kullanıldığı için kalıcılık artmaktadır.
  • Her bir kurs için Whatsapp grubu oluşturularak bu gruplardan öğrencilere ek materyaller, dinleme metinleri ve çeviriler gönderilerek öğrencinin İngilizceye maruz kalması sağlanmaktadır. Böylece öğrenci İngilizce ile daha fazla iç içe olacaktır.
  • Öğrenciler Whatsapp aracılığı ile öğretmenlerine günün her saati sorularını sorabilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here