Giriş

Yüz yüze eğitim ya da kurs ortamında İngilizce öğrenmek size göre değil mi? Kursa gelmeye zamanınız mı yok? Kendi evinizin rahatlığında İngilizce mi öğrenmek istiyorsunuz. O halde Online İngilizce Kursumuz tercih edebileceğiniz en iyi seçenektir.

Online İngilizce Kursunun normal kurslarımızdan hiçbir farkı yoktur. Pek çok kişi ve kurumun yaptığı gibi sadece Zoom programı üzerinden ders anlatmıyoruz. Normal kurslardan çok daha fazlasını yapacağınız uzaktan eğitim sistemine sahibiz. Bu konuda tecrübeliyiz. Yıllardır bu sistemler üzerinde çalışıyoruz ve bu sistemler üzerinden yabancı dil öğretiyoruz. Kullandığımız sistem neredeyse bütün üniversiteler tarafından kullanılan bir sistem. Online kaliteli İngilizce öğretimini ayağınıza getiriyoruz.

Online İngilizce Kursu Nasıl İşliyor?

Online İngilizce Kursu belirli tarihlerde yapılmaktadır. Bu anlamda da normal kurslardan pek bir farkı bulunmamaktadır. Belirtilen tarihte İngilizce kursunuz başlar. Yetişkinlere yönelik olan derslerde İngilizce Öğretmenimiz öncelikle dilbilgisi konularını çok boğmadan ve ayrıntıya girmeden anlatır. Bu derslerde öğrencilerle daha çok alıştırmalar ve karşılıklı konuşma dersleri de yapılır. Daha sonra öğrenci görmüş olduğu konular ile ilgili Online Ders sistemimiz üzerinden yoğun bir alıştırma, dinleme, izleme, okuma ve yazma etkinliklerine tabi tutulur. Böylelikle öğrenilen konular pekişmiş olur ve öğrenci öğrendiklerini günlük hayata rahatlıkla uygulayabilecek seviyeye gelir.

Dil öğreniminde kelime ezberlemek de önemli bir yer tutmaktadır. Bunun için öğrencilere kelime listeleri verilir. Öğrencilerin o kelimeleri tekrar etmesi istenir. Yine verilen kelimeler derslerde, alıştırmalarda, dinleme ve okuma metinlerinde sıkça karşılaşılacağı için öğrenciler kelimeleri ezberlerken çok fazla zorlanmazlar. Aynı zamanda online ders sisteminde gezinirken her sayfa yenilendiğinde öğrencinin karşısına yeni bir kelime çıkar. Öğrencinin bu şekilde kelime öğrenimi de hızlanır.

Ek Çalışmalar

Her bir kursa özel WhatsApp grupları oluşturulur. İsteyen öğrenciler bu gruplara katılabilir. WhatsApp gruplarında öğrenci sayısı az olduğu için her bir öğrenci ile yeteri kadar ilgilenilebilir. Bu gruplarda ek dinleme ve konuşma çalışmalarının yanı sıra cümle kurma çalışmalar ve çeviri çalışmalar yapılır.

WhatsApp grupları sayesinde öğrenciler öğretmene soru sorma imkanına da kavuşurlar. Öğrenciler günün büyük bir bölümünde öğretmene ulaşabilirler.

Online İngilizce Kursu Tarihleri

Online İngilizce kurs tarihleri her yeni açılan kurs ile birlikte güncellenmektedir. İngilizce A1 kursumuz 14 Eylül 2020 tarihinde başlayacaktır.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here